Představení této jedinečné hry viděli snad všichni fanoušci jablečných produktů. Každý, kdo s napětím sledoval uvedení nového iPadu byl ohromen nádhernou grafikou, kterou vývojáři Sky Gamblers předvedli. Jako fanoušek letových simulátorů jsem byl nadšený.

 

To jsem však ani ve snu netušil, že si ji brzy zahrají a budu si překrásné scenérie vychutnávat na vlastním zařízení.

 

 

Herních módů je tady velké množství nejen pro jednoho hráče, ale také pro multiplayer přes lokální síť i s využitím internetu. Krátký tutorial mě naučil ovládací prvky velmi rychle. Nečekejte proto náročnost letových simulátoru z PC, kde bylo potřeba kromě joysticku využít prakticky celou klávesnici. Expertem se zde stanete velmi rychle.

 

 

Dokončením kampaně, která obsahuje 10 misí s několika úkoly, získáte nejen potřebné zkušenosti pro další hry, ale také se vám zpřístupní nové letadla. Myslím, že si přijde na své každý fanoušek nadzvukových letadel. Modelů a jejich barevných variant je tady dostatek a to včetně některých z druhé světové války.

 

 

Ani na malý okamžik jsem se během hraní nenudil. Nejsem velkým fanoušek online hraní a tak jsem si prozatím užívám 20. z celé 100 jednoduchých misí vzdušných bojů. Nádherně zpracovaná grafika spolu s detaily mě stále nepřestává překvapovat. Odlesky zapadajícího slunce od hladiny moře a trupu letadel, stíny, které letadla vrhají při obratech, to vše si vychutnávám až mám občas pocit, že se dostatečně nesoustředím na protivníka.

 

 

Nebudou-li vás boje bavit, můžete si zkusit limity vašeho letadla a své manévrovací schopnosti při nízkých průletech nad vodní hladinou nebo slalomem mezi kopci a mrakodrapy.

 

Nemám co bych hře vytkl a rozhodně vám ji doporučuji jako zábavu na dlouhé hodiny.